اخبار آبزیکو

توسط آبزیکو یکشنبه, 14 فروردین,1401
معرفی شرکت آبزیکو

شرکت فنی و مهندسی آبزیکو مفتخر است که از ابتدای راه اندازی مزارع پرورش به عنوان مشاور و ناظر پروژه ها همواره در کنار مشتریان است

ادامه مطلب...
توسط آبزیکو جمعه, 23 مهر,1400
کنسرسیوم ماهیان خاویاری گیلان و مازندران 11 مهر ۱۴۰۰

اولين جلسه مجمع عمومی عادی كنسرسيوم تولیدکنندگان صنعت ماهيان خاوياري ایران در تاریخ 1400/07/11 از استانهای گیلان و مازندران در مؤسسه بین المللی تاسماهیان دریای خزر جاده سنگر، برگزار شد.

ادامه مطلب...
توسط آبزیکو جمعه, 08 مرداد,1400
پرورش میگو در گمیشان

مدیر کل شیلات گلستان با بیان اینکه تمامی مزارع پرورش میگو امسال تحت پوشش بیمه اجباری قرار گرفته اند، و بیمه کردن مزارع به عنوان یک امر اجباری در فصل پرورش امسال نیز دنبال شد.

ادامه مطلب...
توسط آبزیکو دوشنبه, 04 مرداد,1400
میزان تولید خاویار در کشور

معاون وزير و رييس سازمان شيلات ايران گفت: در سال 1399ميزان توليد خاويار به بيش از ۱۲ تن و گوشت ماهيان خاوياري به بيش از سه‌هزار و ۵۰۰ تن رسيد كه روند توسعه روزافزون توليد را نشان می دهد.

ادامه مطلب...
توسط آبزیکو دوشنبه, 28 تیر,1400
27 تیر روز گرامیداشت خاویار ایرانی

در ششمن همايش ملی و نمایشگاه خاويار و صنايع وابسته، از تمبر گرامی داشت خاويار ايران در ۲۷ تير ۱۴۰۰ رونمايی شد.

ادامه مطلب...
توسط آبزیکو سه شنبه, 04 خرداد,1400
بلوئر

دستگاه دمنده هوا که هوا را مکش نموده و با فشار به سیستم لوله کشی هوا تزریق می نماید. هوای خارج شده را به کمک دیفیوزر ها می توان در آب به حباب های ریز تبدیل نمود

ادامه مطلب...
توسط آبزیکو دوشنبه, 27 اردیبهشت,1400
تولید پکیج اکسیژن ساز

از تولیدات دیگر شرکت آبزیکو تولید پکیج اکسیژن ساز با حداکثر تولید ریز حباب و بکاربردن ازن در این سیستم برای بهبود کیفیت اب مزارع پرورشی میباشد.

ادامه مطلب...
توسط آبزیکو دوشنبه, 23 فروردین,1400
شرکت آبزیکو دوستدار محیط زیست

شرکت فناور فنی مهندسی آبزیکو برای سلامت، نظافت و حفظ محیط زیست و در جهت فرهنگ سازی این کار خداپسندانه در تاریخ 19 /01/1400اقدام به جمع آوری زباله های اطراف تالاب فشتام را نمود

ادامه مطلب...
توسط آبزیکو شنبه, 16 اسفند,1399
جلسه هیئت موسس کنسرسیوم ماهیان خاویاری گیلان و مازندران

جلسه هيئت موسس كنسرسيوم ماهيان خاوياری استان های گيلان و مازندران ، در موسسه تحقيقات تاس ماهيان دريای خزر چابكسر، در روز پنج شنبه مورخ 99.12.14 برگذار گردید.

ادامه مطلب...
توسط آبزیکو شنبه, 11 بهمن,1399
دریافت گواهی برای شرکت در کارگاه آموزشی ماهی خاویاری

اهدا گواهی برای عزیزانی که در وبینار آموزشی ماهیان خاویاری در روز ۸ بهمن ۱۳۹۹ شرکت نموداند و درخواست اخذ گواهی حضور در کلاس را دارند.

ادامه مطلب...
توسط آبزیکو چهار شنبه, 08 بهمن,1399
آموزش پرورش ماهی خاویاری

بدلیل استقبال کم نظیر در دوره آموزشی پرورش ماهیان خاویاری در 8 بهمن 1399 متاسفانه به دلیل محدودیت ظرفیت نتوانستیم جوابگوی تمام علاقه مندان گرامی باشیم.اما.....

ادامه مطلب...
توسط آبزیکو دوشنبه, 06 بهمن,1399
دریافت لینک کارگاه آموزشی ماهیان خاویاری

بدین وسیله به استحصار می رساند که لینک ورود به کارگاه آموزشی ماهیان‌خاویاری صبح روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۹.۱۱.۷ از طرف شرکت آبزیکو به شماره واتساپ شما ارسال می گردد.

ادامه مطلب...